QIRA. Banesë me qira në qendër prapa Hotel SIRIUS.

Shitet nga: Pro Real Estate 05 Gsh 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesë me qira në qendër prapa Hotel SIRIUS.
Banesa lëshohet vetëm për ndrërkombëtarë.
Banesa është eskta e mobiluar dhe është na katin e II-të
Banesa ka këtë renditje:
2. Dhoma gjumi
1. Sallon
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. WC
1. Koridor
Banesa ka ujë 24orë dhe është esktra e mobiluar.

ID e shpalljes: 00074

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball shkollës fillore “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim