Qender, banese 90m2 me qira - ECOIMPEX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 06 Shk 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Qender, jepet me qira banesa 2,5 dhomshe, siperfaqes faktike prej 90m2, ne katine I-re, me nxehje qendrore dhe 2 ballkone. Banesa eshte suoer e rinovuar dhe ka kuzhinen e re. Qiraja: 500 euro/muaji + shpenzimet. Tel.045/50 20 40.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim