Qender, shitet banesa 106m2- ECOIMPEX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 06 Nën 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: qender
Sipërfaqe: 106 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Qender, rrugë kryesore, shitet banesa 4 dhomshe, siperfaqes prej 106,14m2, në katin e III-te, me nxehje qendrore te qytetit, bodrum prej 6m2 dhe 3 ballkone. Banesa eshte e rinovuar. Çmimi: 190.000 euro. Tel.045/50 20 49 ose 045/50 20 40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim