Qender, shitet banesa 115m2- ECOIMPEX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 06 Nën 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: qender
Sipërfaqe: 115 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Ne qender, rrugë frekventuese, shitet banesa 4 dh, siperfaqes faktike prej 115m2, me nxehje qendrore te qytetit, dy banjo, dy korridore dhe me nje ballkon ne te cilin kane dalje dy dhoma. Banesa eshte e rinovuar ne teresi dhe eshte shume e pershtatshme edhe per afarizem, zyre e tj. Çmimi: 300.000 euro. Tel. 045/50 20 49 ose 045/50 20 40.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim