Qender, shitet banesa 118,60m2- ECOIMPEX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 06 Nën 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Nena Tereze
Sipërfaqe: 118.60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Ne Qender, rr. Nena Tereze, shitet banesa 4 dhomshe, siperfaqes bruto 118,60m2 e neto 93,90m2, në katinë e IV-te, me nxehje te qytetit, bodrum 10m2 dhe ballkon 22,40m2. Banesa eshte e mobiluar. Çmimi 200.000 euro. Tel.045/50 20 49 ose 045/50 20 40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim