Qender, shitet banesa 51m2 - ECOIMPEX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 19 Tet 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

63 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 51 m2
Komuna: Prishtinë
Ne Qender shitet banesa 1,5 dhomshe, e mobiluar, siperfaqes prej 51 + 4m2, ne katin e XI-te, me nxehje qendrore, me 1 ballkon dhe ne gjendje standarde. Çmimi: 63.000 euro. Tel. 045/50 20 49 ose 045/50 20 40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim