Qender e ngushte banesa 70m2 ECOIMPEX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 10 Sht 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Ne Qendren e ngushte, shitet banesa 3 dhomshe, siperfaqes prej 70m2, kati i V-te (i fundit), me 1 ballkon dhe 1 bodrum. Banesa eshte e rinovuar ne teresi ne vitin 2014, duke perfshire te gjitha instalimet. Banesa ka mobile te reja dhe pamje kah rruga. Çmimi: 125.000 euro. Tel.045/50 20 40.
Shifra: 17/15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim