Qender e ngushte banesa 80m2 ECOIMPEX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 24 Gsh 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

208 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Ne qendren e ngushte, ndertim i vjeter, shitet banesa 3 dhomshe, siperfaqes prej 80m2 ( faktikisht ka 100m2), ne katin e III-te, me 2 balkone dhe ne gjendje standarde. Çmimi: 208.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 1/15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim