Qender shitet banesa 45m2- ECOIMPEX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 06 Shk 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Ne Qender, rruge kryesore, shitet banesa 1,5 dhomshe, siperfaqes prej 45m2, ne katin e III-te, me nxehje qendrore dhe e rinovuar ne teresi. Çmimi: 90.000€. Tel. 045/ 50 20 40. Shifra: 14/13
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim