Qender

Shitet nga: Atdhe Beqiri 14 Jan 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qera Banesen teresisht te mobiluar prapa muzeut kombetar. Banesa gjendet ne katin e dyte dhe eshte e gatshtme menjehere per banim te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne kete numer te telefonit..049 221-348 dhe 044 221-348.Viber 00386-49-221-348
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim