Qendra e ngushte, banesa 60m2- ECOIMPEX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 06 Shk 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Ne Qendren e ngushte te Prishtines, shitet banesa 2 dhomshe, siperfaqes prej 60m2, ne katin e II-te, teresisht e rinovuar dhe e mobiluar. Banesa eshte pershtatshme per banim apo afarizem. Çmimi: 120.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 115/14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim