Qira banes 3 dhomshe 70m2 kati 5 Kodra e Diellit

Shitet nga: Kosova Immobilien 14 Sht 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Kodra e Diellit
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe lagjia Kodra e Diellit (Banesat e Hirta afër, afër Furra Qerimi 2, te Enver Malokut), me sipërfaqe 70m2 në katin e 5-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhome të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar.

Çmimi: 200€.


044443349
049701212
038248165
www.kosova-immobilien.com
kosova-immobilien@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim