RINI-SHITET BANESA 87.48 TE LAGJJA E SPITALIT

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Rini Sot 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjja e Spitalit
Sipërfaqe: 87,48 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne lagjen e spitalit ne objektin e firmes Prishtina e Re, banesa ka 87.48 m3,
* Sallon me kuzhin ,
* 2 Dhoma gjumi, nje
* Shpajz, nje Banjo, 2 Terasa, gjendet ne katin e 7 dhe posedon liftin, banesa eshte e mobilume
leshohet edhe me qera
Per shitje eshte autorizuar Agjensioni i Patundeshmeris "RINI"
tel: (viber)+383 44/299-230, +383 49/305-482
e-mail: agjensioni_rini@hotmail.com,

facebook: Agjensioni Rini

ose na vizitoni ne zyren ton
Rruga: Lidhja e Prizrenit, perball stacionit policor mbi raiffeisen bank kati 2, Lipjan.

Per te shikuar ofertat tona ne gjithe Kosoven ne faqen merrjep ne rubriken (cfar kerkon) shenoni RINI.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim