Renovime Moler Knauf Gled Pllaka Granit

Shitet nga: Mili 01 Shk 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Moler profesionalist
Kemi staf profesional per te punuar ne pune si ; Moler Knauf Stiropor Gled Pllaka
Kryejm punet si moler me qmime te volitshme dhe me nje profesionalizem i cilsi te lart ne jemi te kujdeshem qe ju tjav plotsojm deshiren se si e deshironi shtepin tuaj dhe te bejm kujdes te veqant per inventarin tuaj ne kthejm pastertin dhe bukurin e baneses tuaj qe se fundi ju ka munguar.
Ne bejm shtruarjen e dyshemeve me Pllaka Granit si dhe me Harz
Kur ne te punojm ne shtepin apo banesen tuaj ju nuk brengoseni se kush e pastron ne e bejm pastrimin e banese apo shtepis tuaj pase ne kemi punuar.
Punojm edhe me kompenzim varsisht nga puna
mund te na gjeni edhe ne facebook/Rexha-N
+38649 321 805 viber
+37745 321 805 viber
auto larje . autolarje . parking . iphone garazh lokal lokale maqin market vetur pikap vw t4 kombi furgon transporter lavatriqe citroen seat pasat audi shpi banes gur pare goma fellne ..Audi A1, Audi A2, Audi a3 , Audi a4, Audi a5, Audi
Audi R8 ,Bmw 530,Bmw 730,Bmw x5 , Bmw x3, Bmw Delfin ,Golf 1, Golf 2 , Golf 3, Golf 4 ,Golf 5 , Golf 5 Plus, Golf 6 , Golf 7 , Mercedes C 220 , Mercedes E 220 , Mercedes E 270, Mercedes E 280 , Mercedes E 320 , Mercedes ML ,ML , Nissan , Peugeot , Chevrolete, Citroen C1 , Citroen C2 , Citroen C3 , Citroen C4 ,Citroen C5, Sprinter ,Scania , Vito , Caddy , Iphone , Samsung , Hummer ,Actros , Man ,Iveco ,Volvo , Saab , Kia , Mitsubish , Hyundai , honda ,Acura , BMX , Nokia , Shtepi ,Petrol, Dyer ,Dritare , Goma , Ora ,Bentley , Shkoda , Passat , Phaeton , Touareg , Tiguan , Sirocco ,

i mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan jaguar seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoochrysler dodge alfa golf 3 golf 4 passat bora audi a2 audi a3 audi a4 audi a5 audi a6 audi a7 audi a8 mercedes a mercedes b mercedes c mercedese mercedes s mercedes ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta vectra astra signum corsa meriva laguna megane vel satis velsatis clio peugeot 206peugeot 307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen c1 citroen c2 citroen c3 citroen c4 citroen c5 citroen c6 picasso xsatina saxo elantra camry land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type aleta ibiza cordoba leon octavia superb fabia lacetti aveo nubira alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa romeo 155 mazda sfi opel cadet sfi opel vectra sfi honda crx civic daewo citroen ax citroen zx citroen bx citroen sax..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim