Renovime Moler Knauf Pllaka Granit

Shitet nga: Mili 01 Shk 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Moler profesionalist
Kemi staf profesional per te punuar ne pune si ; Moler Knauf Stiropor Glet Rafaelli Tulla Dekorative Tapeta Amstrong Pllaka
Kryejm punet si moler me qmime te volitshme dhe me nje profesionalizem i cilsi te lart ne jemi te kujdeshem qe ju tjav plotsojm deshiren se si e deshironi shtepin tuaj dhe te bejm kujdes te veqant per inventarin tuaj ne kthejm pastertin dhe bukurin e baneses tuaj qe se fundi ju ka munguar.
Ne bejm shtruarjen e dyshemeve me Pllaka Granit si dhe me Harz
Kur ne te punojm ne shtepin apo banesen tuaj ju nuk brengoseni se kush e pastron ne e bejm pastrimin e banese apo shtepis tuaj pase ne kemi punuar.
Punojm me kompenzim varsisht nga puna .
mund te na gjeni edhe ne facebook/Rexha-N
049 321 805 viber
045 321 805
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim