Rezervo BABA DIMRIN per VITIN e RI

Shitet nga: Baba Dimri 24 Dhj 04:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: prishtin
Sipërfaqe: 111 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon
Komuna: Prishtinë
Rezervo BABA DIMRIN per VITIN e RI

Gezoje femijen tauj dhe ne do ju bejm shum surpriza

ne do jemi aty ku ju deshironi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim