Rr. per Germi, jepet me qira banesa - ECOIMPEX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 06 Shk 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Rruges per Germi, ne afersi te Gimnazit Sami Frasher, jepet me qira banesa me siperfaqe mbi 60m2, ne katin e III-te, me kete strukture: 1 sallon, 1 kuzhine, 1 korridor dhe 1 banjo. Qiraja 200 euro/muaji + depozit 200 euro + shpenzimet. Tel.045/50 20 40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim