S103 Shitet banesa afër Semitronix, Fushë Kosovë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union Sot 19:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

57 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Fushë-Kosovë afër Hotel Semitronix, rreth 100m nga Emona Center.
Banesa është ndërtim i ri gjendet në katin e 4-të me lift, dhe ka 82 m2.
Banesa është e pajisur me mobilje të gjitha të reja.
Pronari ka fletë poseduese!


Posedon:

Sallon+Kuzhinë
2 Dhoma gjumi( njëra ka banjo)
Ballkon
Banjo
Koridor


Qmimi:57000 EURO
S103


Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim