S118 Shitet banesa te Parku i Qytetit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union Sot 19:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

78 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Lagjen e Muhaxherëve, te Parku i Qytetit afër bustit të Isa Kastratit.
Banesa ka 80 m2 dhe gjendet në katin e parë.
Marrëveshja bëhet tek noteri!


Posedon:

Sallon+Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Qmimi:78000 EURO
S118


Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim