S119 Shitet banesa (GARSONJERE) te Rruga B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni UNION Sot 00:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet garosnjera te Rruga B, afer Lin projektit, ndertim i Labi invest. Banesa ka 40 m2 dhe gjenet ne katin e 3-te. Ka ballkon dhe banjo. Pamjen e ka nga lindja.

Qmimi: 35.000 Euro
S119

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim