S123 Shitet banesa te Rruga B, Maxi 24h

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union Sot 00:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 91 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Rrugën B, te Maxi 24 h.
Banesa është ndërtim i ri, dhe është i pajisur me mobilje tërësish të reja.
Ka 91 m2 dhe gjendet në katin e tretë, me dy ashensora.
Gjithashtu ka këndin për lojëra fëmijësh, dhe në cmim përfshihet garazha+podrumi.


Posedon:

Sallon+Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
Banjo
WC
Balkon
Koridor
Garazhë
Podrum


Qmimi:100.000 EURO
S123Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim