S138 Shitet banesa në Dardani, mes 2 parqeve

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union Sot 19:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

165 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 165 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Dardani, mes dy parqeve.
Banesa është mbi ndërtim dhe ka dy nivele(dupleks), në katin e 2-të dhe 3-të.
Ka 165 m2, dhe terasa 15 m2.

Posedon:

2 Sallona
4 Dhoma gjumi
Kuzhinë
2 Banjo
2 Ballkona
Koridor


Qmimi:165000 EURO
S138Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim