S139 Shitet banesa në Taukbashqe

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union Sot 19:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

34 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Taukbashqe, 100 m larg nga parku.
Banesa gjendet në katin e 5-të me lift funksional.
Ka 35 m2, dhe ka përballë fushat e tenisit.
Banesa është e mobiluar!


Posedon:

Dhomë gjumi
Kuzhinë
Banjo
Balkon


Qmimi:34000 EURO
S139

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim