S147 Shitet banesa në Fushë Kosovë, Dardania

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union Sot 19:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Fushë-Kosovë, te lagjja Dardania, afër petrol Kastrati.
Ka poziten jug-lindje me ndricim te shumtë natyral dhe me pamje nga rruga kryesore.
Banesa gjendet gjendet në katin e 7-të me lift dhe me sipërfaqe prej 60 m2.
shtë e mobiluar në tërësi.
Ka fletën poseduese!


Posedon:

Sallon+Kuzhinë
Dhomë gjumi
Banjo
Balkon
Koridor


Qmimi:35000 EURO
S147Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim