S149 Shitet banesa në Lagjen e Spitalit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union Sot 20:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

57 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Lagjen e Spitalit, ndërtim i Hoxha Group.
Banesa gjendet në katin e 5-të( të parafundit),me lift dhe ka 70 m2.
Marrëveshja bëhet tek noteri!


Posedon:

Sallon+Kuzhinë
3 Dhoma gjumi
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi:57000 EURO
S149


Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim