S153 Shiten 12 banesa në Bregun e Diellit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union Sot 19:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

1 200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten 12 banesa në Bregun e Diellit përball Kolegjit “Iliria”, kompleksi “Rezidenca e Mbretëreshës”.
Banesat janë në katet 2, 5, dhe 7, të orientuara në Lindje, Jug dhe Përëndim.
Ka tipe të banesave 81.6 m2, 83.2 m2, 85 m2, 90.6 m2.
Objekti është ende në ndërtim e sipër.

Qmimi:1200 EURO për m2
S155

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim