S157 Shitet banesa te Rruga B, restaurant Loriano

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union Sot 19:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

69 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa te Rruga B, përball restaurant “Loriano”.
Banesa gjendet në katin e 7-të me lift dhe ka 78 m2.
Eshtë e gjitha e mobiluar dhe marrëveshja bëhet tek noteri!

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Qmimi:69000 EURO
S157

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim