S163 Shitet banesa në Veternik, Prishtina Stars

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union Sot 19:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

83 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 83 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Veternik, “Prishtina Stars” ndërtim i Konakut.
Kompleksi është i rrethuar me ambiente gjelbëruese, fontan, dhe kënd të lojërave.
Ka siguri maksimale, në hyrje të objektit ka sigurim fizik, dhe kamera që vëzhgohen 24h.
Objekti është i ndërtuar me standarde evropiane, ndriqim nga 4 anët, me hapësirë parkingu.
Banesa gjendet në katin e 4-të me sipërfaqe prej 83 m2.
Eshtë gjysmë e mobiluar, nga kompania BINI.
Ka fletën poseduese, përkthimi bëhet menjëherë tek noteri!

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
2 Banjo
Koridor
Depo
Balkon

Qmimi:83000 euro
S163

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim