S164 Shitet banesa në Lagjen e Spitalit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union Sot 19:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

48 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 59 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Lagjën e Spitalit, me pamje nga rruga kryesore.
Banesa gjendet në katin e 6-të me lift dhe ka sipërfaqe prej 59.2 m2.
Ka parking nëntokësor, marrëveshja bëhet tek noteri!

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
Dhomë gjumi
Banjo
Balkon
Koridor
Parking nëntoksor

Qmimi 48000 euro
S164

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim