S72 Banese ne shitje ne Bregun e Diellit te Standa

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni UNION Sot 04:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

34 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 41 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Bregun e Diellit te banesat e Standardit. Banesa ka 41 m2 neto dhe gjendet ne katin e 9-te me lift. Kontrata behet te noteri.

Posedon:

Dhome Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 34.000 euro
S72

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim