S78 Shitet banesa ne Lakrishte

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni UNION Sot 20:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

78 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Lakrishte mrapa Pro Credit Bankes. Banesa eshte ndertim i ri. Ka 75m2 dhe 35 m2 terasa. Gjendet ne katin e 1-re, mbi lokale.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 78.000 Euro
S78

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim