SHES BANESËN 65 m2, ne DARDANI, AFËR POSTËS.

Shitet nga: Rexhep 09 Shk 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani,
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
SHES Banesen 65 m2, ne DARDANI MBRAPA POSTES KRYESORE dhe AFER QERDHES. Siperfaqja e Baneses eshte 65m2 = 65.000 Euro.. Banesa ka 1 Sallon, 1 Dhome gjumi, 1 Kuzhina, 1 Banjo, etj... Dokumentacioni i baneses eshte ne rregull dhe perkthimi ne emrin e bleresit behet menjehere. Banesa eshte ne katin e shtatë (7) LIFTI PUNON RREGULLISHT...
Përshkrimi :
1 Sallon
1. Kuzhinë
1 Dhomë Gjumi
1 Ballkon
1 Banjo Wc
Koridor.
Çmimi i shitjes shumë i volitshem 1.000 Euro / 1m2
Tel. 045/283-303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim