SHES BANES EKSKLUZIVE TE KULLAT E ARABVE 90M2

Shitet nga: xhemajl 11 Sht 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Shes bansen ekskluzive te kullat e arabve emshir
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne kullen e 9 kati 2 , 90m2 dhe posedon :
dhomen e ndenjes,kuzhinen,2 dhoma gjumi,2 ballkona dhe banjon.
Banesa eshte komplet e mobiluar.

Te interesuarit te me kontaktojne ne kete nr : 044/159-687 dhe 045/898-860
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim