SHES BANESE,LOKAL DHE GARAZH

Shitet nga: N.N 16 Mar 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Hamez Jashari
Sipërfaqe: 48 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banese,lokal dhe garazhe te kolegji FAMA përballe Ambasadës Zvicerane.(mbi ish Sllovenija sport )Banesa ka 48 m2, ka sallon me kuzhinë, dhomë gjumi,banjo,ballkon.dhe eshte ne katin e katert e ku ka edhe ashensor, lokali me sipërfaqe 60 m2 eshte i përshtatshëm për çdo lloj veprimtarie si dhe garazhen me 18 m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim