SHES BANESE NE BREG TE DIELLIT

Shitet nga: N.N 07 Tet 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: bregu i diellit (te ambullanta)
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne breg te diellit te banesat e kuqe.Banesa eshte ne katin e V-te dhe ka siperfaqe 50 m2 ndertimi i vjeter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim