SHES BANESE TE KOLEGJI FAMA

Shitet nga: N.N 08 Tet 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Hamez Jashari
Sipërfaqe: 48 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banese te kolegji FAMA përballe Ambasadës Zvicerane.(mbi ish Sllovenija sport )Banesa ka 48 m2,eshte e mobiluar ka sallon me kuzhinë, dhomë gjumi,banjo,ballkon.dhe eshte ne katin e katert e ku ka edhe ashensor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim