SHES BANESE TE PARKU I QYTETIT

Shitet nga: N.N 30 Sht 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Hamez Jashari
Sipërfaqe: 48 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Shes banese te kolegji FAMA përballe Ambasadës Zvicerane.(mbi ish Sllovenija sport )Banesa ka 48 m2,eshte e mobiluar ka sallon me kuzhinë, dhomë gjumi,banjo,ballkon.dhe eshte ne katin e katert e ku ka edhe ashensor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim