SHES BANESEN ne B.DIELLIT(perballe permendores)

Shitet nga: Arsim 17 Gsh 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa 56m2

Sallon me kuzhine , dhome gjumi , banjo , shpajz dhe ballkon,


Objekti gjendet perballe varrit t ish presidentit dhe ka leje ndertimi...
044621005
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim