SHES BANESEN 100m2 NE QENDER TE PRISHTINES

Shitet nga: Ekrem 22 Pri 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
SHES BANESEN 100m2 (neto) NE QENDER TE PRISHTINES PERBALLE KOMUNES SE VJETER.
BANESA ESHTE ME LEJE NDERTIMI GJENDET NE KATIN E DYTE KA PAMJE NGA KOMUNA

BANESA POSEDON :

1 SALLON + KUZHINEN, 3 DHOMA GJUMI, 2 KORIDORE, 2 BALLKONE 1 BANJO DHE NXEMJEN QENDRORE.


Per me shume info na kontaktoni ne numrin: 044 118 945
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim