SHES BANESEN ME 3 DHOMA GJUMI

Shitet nga: Petriti 04 Dhj 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

730 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: lagjja e spitalit
Sipërfaqe: 97 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
BANESA GJINDET NE KATIN E 5
POSEDON 3 DHOMA GJUMI
2 BANJO
QENDRIMIN DITOR DHE KUZHINEN
PAMJEN NE LINDJE
QMIMI 730e PER m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim