SHES BANESEN NE BREG TE DIELLIT

Shitet nga: N.N 19 Pri 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: BREGU I DIELLIT TE BANESAT E KUQE
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne breg te diellit te banesat e kuqe.Banesa eshte ne katin e V-te dhe ka siperfaqe 50 m2 eshte ndertim i vjeter ku ka sallon,kuzhine dhome gjumi,banjo dhe ballkon .

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim