SHES-NDRROJ SHTEPI 240m2 me 4 Ari OBORR n'KALABR..

Shitet nga: Rexhep 10 Mar 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 240 m2
Komuna: Prishtinë
- SHES SHTEPI 240m2, ME 4 Ari OBORR ne LAGJEN KALABRIA (ish Emshir), ne Prishtinë. Shtepia eshte KARAJAPI,.. Posedon ne Katin e pare: Salloni me kuzhine, dhoma e fjetjes, Banjo, shpajz, koridor, Kurse ne katin e dyte 4 dhona fjetje, dhome pune, Banjo, Koridor.dy ballkona.. Shtepia me 4 ari oborr gjendet ne LAGJEN KALABRIA (ish Emshir), Afer shkolles 7 Marsi,,
- Shtepia eshte ne mure te vrazhda, dhe pa Kulm, eshte ne pllaken e dyte... Shtepia ka tër infrastrukturen komlet: Rrymen, Ujin, Kanalizimin... Çmimi i shtepise me 4 ari oborr eshte 95.000 euro.... Tel. 045 /283-303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim