SHES OSE E NDERROJ BANESEN NE BREGUN E DIELLIT

Shitet nga: Banesa 03 Qer 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne br.te diellit.Banesa eshte 95 m2 dhe eshte ne perdhese te larte.Banesa ka :sallon ,kuzhine ndamas,trapezari ndamas,3 dhoma te gjumit,banjo,wc,shpajz,ballkon.Ka edhe podrumin 40 m2.Banesa eshte te banesat e bardha (te stacioni i funidt 4).Banesa ka te nderruar:dyer,dritare,banjo,wc.(komlet e renovuar)

Nr.kontaktues:044/049-153-787
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim