SHESIM 5 BANESA te DOMNICA GUP ne ARBERI*

Shitet nga: A. P. "ACCESS" - Burimi 19 Mar 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: ARBERI
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Shesim Banesat ne Objektin e kompans DomnicaGrup, jane te perfunduara, objekti ka leje te ndertimit, eshte ne nje nder objektet te cilesis me te lart dhe ndertuar me nje stil arkitektonik te veqant, banesat jane prone e pronarit te tokes, dhe ne dispozicine jane disa banes te metrazhev te ndryshme, nga 55 m2 deri ne 115 m2, banesat nje pjes kane nga nje dhom te gjumit e disa tjera nga 2 dhoma gjumi (banesat me nga 2 dhoma gjumi kane dida nga nje banjo, kurse disa nga 2 banjo.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim