SHITBERJE QERAMARRJE, QERADHENJE, BANESA, SHTEPI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HOLDING 31 Dhj 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjia Spitalit
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
SHITBERJE, QERAMARRJE, QERADHENJE, BANESA, SHTEPI, TROJE, OBJEKTE
Nese keni Banese apo shtepi dhe jeni te interesuar per ta leshuar me qera ose per ta shitur ju lutem kontaktoni ne keta numra telefoni te poshteshenuar ose ne e-mail adresen tone .

PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT
NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING

AGJENSIONI PER PATUNDESHMERI "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil044595979
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim