SHITEN BANESAT NE DRAGODAN !!!

Shitet nga: Banesa 02 Maj 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ne shitje ndertesa kjo ne foto me siperfaqe te ndryshme:

siperfaqe 115m2 2-dhoma gjumi kuzhin ndamas sallon me ballkon shpajz dhe banjo. qmimi 900euro m2 kati 2-te

siperfaqja 127m2 3-dhoma gjumi sallon me kuzhin me ballkon dhe banjo. qmimi 900euro m2 kati 2-te dhe 5-te

siperaqja 48m2 1-dhom gjumi sallon me kuzhin dhe ballkon dhe banjo qmimi 900euro m2 kati 3-te.

Cmimet jane te diskutueshme

Info: 049/222-303049/222303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim