SHITEN 2 BANESA TE MATI 1

Shitet nga: enver 21 Maj 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
shiten dy banesa 95m2 dhe 135 m2 ne katin e dyt te mati 1
ndertus hoxha invest vend ideal me pamje te bukur
objekti do te ket qender tregtare bazenta etj.
me leje ndertimi objekti do te perfundon ne dhjetor 2016

qmimi per m2 650 euro
per me shum info 045 653 708
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim