SHITEN DY BANESA NË BREGUN E DIELLIT

Shitet nga: Pirro 23 Shk 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
SHITEN DY BANESA NË BREGUN E DIELLIT, AFËR SHKOLLES “ISMAIL QEMALI” KATI 5, NJËRA ME SIPËRFAQE 64m2, DHE TJETRA 42m2, ME MUNDESI BASHKIMI, SHITEN BASHKË DHE NDARAZI, TË RENOVUARA PJESËRISHT, POSEDON ASHENSORE, PARAKING, ÇMIMI 1200Єm2.

www.pirro-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim