SHITEN DY BANESA NË BREGUN E DIELLIT

Shitet nga: Pirro 09 Mar 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
SHITEN DY BANESA NË BREGUN E DIELLIT, AFËR SHKOLLES “ISMAIL QEMALI” KATI 5, NJËRA ME SIPËRFAQE 64m2, DHE TJETRA 42m2, ME MUNDESI BASHKIMI, SHITEN BASHKË DHE NDARAZI, TË RENOVUARA PJESËRISHT, POSEDON ASHENSORE, PARAKING, ÇMIMI 1200Єm2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim