SHITEN DY LOKALE NË DARDANI

Shitet nga: Pirro 08 Shk 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 150 m2
Komuna: Prishtinë
SHITEN DY LOKALE NË DARDANI, AFËR SHKOLLES “XHEMAJL MUSTAFA. 1). NJËRI NË KATIN PËRDHES, ME SIPËRFAQE 150m2, I RENOVUAR TËRËSISHT, ÇMIMI 1500Є m2, LSHOHET EDHE ME QERA, 1000Є QERAJA MUJORE, MBI NJË VIT KONTRATË QERAMARRESI FITON DISA MUAJ FALAS QERAN, 2). DHE TJETERI NË KATIN 1 MBI TË, ME SIPËRFAQE 150m2, I RENOVUAR TËRËSISHT, ÇMIMI 1500Є m2, DHE PO I NJËJTI ËSHTË ME QERA 1000Є NË MUAJ DERI NË FUND TË VITIT 2017, SHITET BASHKË DHE NDARAZI.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim